میانه نگار

۲۴ خرداد، ۱۴۰۳

همایش توجیهی طرح تکام در میانه برپا شد

همایش توجیهی طرح تکام در میانه برپا شد

همایش و کارگاه توجیهی طرح ملی توانمدسازی و کارآفرینی مردم پایه با عنوان ” تکام” با حضور ۱۶۰ نفر دهیار و شوراهای بخشِ شهرستان میانه برپا شد.

به گزارش میانه نگار به نقل از روابط عمومی فرمانداری میانه، محمدباقر هنربر، معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه در این همایش با اشاره به خدمات گسترده و توجه ویژه دولت سیزدهم آیت الله شهید رئیسی به توسعه و آبادانی شهرها و روستاها، گفت: در طول سه سال گذشته، ۱۳۲۳ میلیارد تومان اعتبار و ۳۰۰ میلیارد تومان تسهیلات بانکی صرف انجامن پروژه های شاخص عمرانی، خدماتی و زیرساختی شهرها و روستاهای شهرستان میانه شده است.

سرهنگ پاسدار محمد بیرامی، فرمانده نیز با اشاره به انتخابات پیش رو، با بیان اینکه دولت شهید آیت الله رئیسی، رسم خدمت را به ملت ایران نمایش داد و مردم نیز با بدرقه بی نظیر خود، شناخت خود از خادمان واقعی را به نمایش گذاشتند، گفت: دهیاران در تبیین زحمات و دستاوردهای دولت سیزدهم نقش مهمی دارند تا مردم با اگاهی کامل با معیار انتخاب درست در انتخابات پیش رو حضور باشکوه داشته باشند.

حسین مجتبی زاده، نماینده قرارگاه جهادی وزارت کشور و مجری طرح “تکام” و مدرس این کارگاه، در این همایش، هدف از اجرای طرح دولت سیزدهم موسوم به تکام را پیشرفت همه جانبه، سکونت پایدار و مهاجرت معکوس به روستاها، توانمند سازی روستاییان و بالفعل ساختن ظرفیت‌های مردمی این مناطق برشمرد.

محمد اسکندری مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی نیز در این همایش، با بیان اینکه تمامی روستاها سرشار از ظرفیت های مختلف برای خلق ثروت، ارزش افزوده و درآمدزایی هستند، گفت: متاسفانه این ظرفیت ها به خوبی شناخته نشده و طرح تکام، بسترسازی برای تغییر در نوع نگرش به درآمدزایی در روستاها و نیز پیوند دادن منابع انسانی و منابع خدادادی روستاها برای شکوفایی است.

حتماً ببینید:  توقیف ۵۹ دستگاه وسیله نقلیه متخلف در طرح عملیاتی پلیس میانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

میانه نگار